عناصر خمیر دندان جدید حاوی BioMInF در حالیکه شما در خواب هستید، دندانهای شما را مستحکم تر می کند

1395/03/04 578 بازدید چاپ

یک جز جدیدی برای خمیر دندان ابداع شده است که به پیشگیری از پوسیدگی دندان کمک کرده و حساسیت دندان را درمان می کند و انتظار می رود که این خمیر دندان تا انتهای سال بطور گسترده تولید شده و در فروشگاهها به فروش برسد.

پوسیدگی دندان یکی از شایع ترین بیماریهای دهانی در دنیاست و اکثریت بزرگسالان حساسیت دندان را در برخی از مراحل زندگی شان تجربه کرده اند. پوسیدگی دندان شایعترین علت مراجعه ی کودکان به مراکز دندانپزشکی است و تخمین زده می شود تنها در ایالت متحده 13.5 میلیون نفر مبتلا به پوسیدگی و حساسیت دندان باشند.

خمیردندان های حاوی BioMInF قادرند یونهای کلسیم، فسفات و فلوراید را  در زمان 8تا12 ساعت پس از مصرف به آرامی آزاد کنند، دندانهای شما را مستحکم تر کرده و از ساختار دندان شما محافظت نمایند. رها شدن آرام فلوراید بطور ویژه برای پیشگیری از پوسیدگی دندان مفید می باشد.

استفاده از خمیردندانهای remineralising دندان را در مقابل حمله ی اسیدی نوشیدنی هایی از جمله آب میوه مقاوم می کند.  همچنین این نوع خمیردندان تاثیر بیشتری از خمیردندانهای متداولی دارد که شسته شده و در کمتر از دو ساعت پس از مسواک زدن بی اثر می گردند.

این ابداع بطور قابل ملاحظه ای می تواند پوسیدگی دندان و مشکلات حساسیت دندانی را که اغلب توسط افراد در هنگام خوردن و نوشیدن چیزهای سرد تجربه می شود کاهش دهد. محققین در حال تلاش برای تولید انبوه این نوع خمیر دندان  هستند تا بتوانند پوسیدگی را کاهش دهند.

ارسال دیدگاه جدید

سوال از دندانپزشک
پاسخ سوالات شما

سوال از دندانپزشکپاسخ سوالات شما

پنل دندانپزشکان
ارزیابی خطر

پنل دندانپزشکانارزیابی خطر

آخرین سوالات