بازارر 22.4 بیلیون دلاری دندانپزشکی زیبایی

1394/10/26 875 بازدید چاپ

بر اساس مطالعات صورت گرفته توسط MarketsandMarkets  پیش بینی می شود بازار دندانپزشکی زیبایی از 16.1 بیلیون دلار در سال 2015 به 22.4 بیلیون دلار در سال 2020 برسد، که این بمعنای رشد سالانه 6.8 درصدی خواهد بود. تحقیقات نشان می دهد که این افزایش گرایش به دندانپزشکی زیبایی بدلیل افزایش توجهات به زیبایی دندانها، و افزایش آگاهی مشتریان میباشد.

رشد تقاضا برای انجام ارتودنسی و ایمپلنت های دندانی در بازارهای دنتال توریسم فرصتهای رشد بیشتری را برای کمپانی ها فراهم خواهد نمود و منجر به سوق دادن بازار بسمت تکنولوژی های جدید نیز خواهد شد.  هرچند وضعیت نامناسب اقتصادی مردم و قیمتهای بالای دندانپزشکی ممکن است مانعی برای این رشد باشد.

در سال 2014، بازار سیستم های دندانپزشکی و تجهیزات بسبب گسترش استفاده از CAD-CAM ها، هندپیس ها و یونیت ها 32% تا 37% کل بازار دندانپزشکی زیبایی را اشغال کرده است. سیستم های CAD-CAM امکان طراحی 3 بعدی پروتز را فراهم می آورند و منجر به رشد بازار می شوند. به نظر می رسد این رشد در قاره آسیا بدلیل افزایش درآمدها، بهبود ساختار سلامت، و افزایش صنعت دنتال توریسم سریعتر از سایر نقاط دنیاست.

See more at: www.dentistrytoday.com/news

ارسال دیدگاه جدید

سوال از دندانپزشک
پاسخ سوالات شما

سوال از دندانپزشکپاسخ سوالات شما

پنل دندانپزشکان
ارزیابی خطر

پنل دندانپزشکانارزیابی خطر

آخرین سوالات