استفاده از شعبده و کمدی برای درمان بیماران

1394/10/22 676 بازدید چاپ

برخی از مردم ممکن است علاقه نداشته باشند به دندانپزشکی مراجعه کنند، دکتر تاد کوپر راه حل ویژه ای را برای این افراد در نظر گرفته است. او از کمدی، تردستی و حتی بادکنک حیوانات برای ریلکس کردن بیماران در کلیه سنین استفاده می کند.

دکتر تادکوپر می گوید: « من کودکان بیمار و خانواده های بسیاری را دیده ام، من این کار را با درمان کودکان شروع کردم تا آنها احساس راحتی کنند، و اغلب پس از آنها والدینشان برای درمان آمدند و درمان انجام دادند. زمانیکه فرد وارد مطب می شود توپها با حرکات شعبده بازی به همراه موسیقی در دست من می چرخند. در این زمان دکتر کوپر واکنش بیمار را بررسی کرده و او را به خنده وا می دارد. اگر فرد خیلی سرسخت باشد و فقط یک لبخند بزند، من جک می گویم، شعبده انجام می دهم و گاهی با او صحبت می کنم»

استفاده از کارتهای شعبده بازی یکی از تخصصهای دکتر کوپر است، و اغلب بیماران بزرگسال از این کار خوششان می آید. او برای کودکان نیز شعبده بازی اجرا می کند، برای آنها بادکنک های حیوانی درست می کند، او تعدادی بادکنک و کارت در جیب خود نگه می دارد، و اغلب تلاش می کند در کارت های شعبده بازی خود بیمار را مشارکت دهد.

این رویکرد به خلاقیت نیاز دارد و خوشبختانه دکتر کوپر در اجرای این طرح بسیار موفق بوده است. وبسایتهایی نظیر ellusionist.com  و penguinmagic.com می توانند شعبده های ساده ای را برای یادگیری در اختیار شما قرار دهند.

See more at: http://www.dentistrytoday.com/news

ارسال دیدگاه جدید

سوال از دندانپزشک
پاسخ سوالات شما

سوال از دندانپزشکپاسخ سوالات شما

پنل دندانپزشکان
ارزیابی خطر

پنل دندانپزشکانارزیابی خطر

آخرین سوالات