آیا بهداشت ضعیف دهان و دندان می تواند ما را از گرفتن سلفی ‏بازدارد؟

1395/07/04 628 بازدید چاپ

در حالیکه اغلب ما در مقابل دوربین لبخند می زنیم دندانهای ما در هنگام گفتن سیب در هنگام عکس گرفتن مشخص می شود. بر اساس جدید ترین مطالعات صورت گرفته کمتر از 29% مردم در مقابل دوربین طوری میخندند که دندانهایشان نمایان شود و مشخص شده است که رنگ بد دندانها بزرگترین علت نشان ندادن مرواریدهای سفیدمان در مقابل دوربین است (33درصد)

اما جالب است که با وجود این موضوع خیلی از افراد دو بار در روز مسواک نمی زنند ، بالغ بر نیمی از مردم بریتانیا (55درصد) فقط یک بار در طول روز مسواک می زنند.

جالب است بدانید که تنها در ایالت متحده در حدود 17 میلیون سلفی در هر هفته پست می شود، اما فقدان لبخند در میان اکثر آنها مشاهده می شود. دکتر کارتر می گوید: اغلب ما داخل جیبمان دوربینی با کیفیت بسیار بالا داریم و نگرانی ما از ظاهر و لبخندمان روز به روز در حال افزایش است.

همچنین مشخص شده است رنگ دندانها و کج بودن آنها دو مورد از مهمترین علل نخندیدن افراد در عکس میباشد. در حالیکه بیش از 75% مردم در عکسها لبخند می زنند ولی تعداد اندکی از آنها دندانهای خود را در عکس نمایان می سازند.همچنین این مطالعه نشان می دهد زنان (80%) بیشتر از مردان (68%) در عکسها لبخند می زنند.

ارسال دیدگاه جدید

سوال از دندانپزشک
پاسخ سوالات شما

سوال از دندانپزشکپاسخ سوالات شما

پنل دندانپزشکان
ارزیابی خطر

پنل دندانپزشکانارزیابی خطر

آخرین سوالات